Kontakt

 

 

 

Dane kontaktowe

  • Adres: 91-716 Łódź, Nowopolska 13 m. 13 bl. 113b

  • Telefon: 502-581-189

  • Email: biuro@emgeo.org

 

Masz jakieś pytania?

Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Twoje imię (required)

Twój Email (required)

Temat

Twoja Wiadomość

 

 

Firma EM-GEO z przyjemnością realizuje Państwa plany w zakresie usług geodezyjnych. Swoją działalność opieramy na współpracy z Klientami na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego, tak aby zasięg naszej pracy rozszerzyć w najwyższym możliwym stopniu.

 

Geodezja Łódź

Sukces naszej firmy zależy w dużej mierze od wysoko wyspecjalizowanej kadry, składającej się z doświadczonych i młodych fachowców-  geodeta Łódź, Każdy z naszych pracowników posiada wysokie umiejętności pracy, a ich cechą wspólną jest zaangażowanie, fachowość oraz indywidualne podejście do Klienta.

 
Pomocne w usługach pełnionych przez naszą firmę geodezja Łódź są nowoczesne sprzęty którymi się posługujemy oraz wysoka technologia stosowana we wszystkich projektach.

 
Do zakresu naszych kompetencji należy przede wszystkim: geodezyjna obsługa inwestycji, inwentaryzacje po wykonawcze, tyczenie obiektów budowlanych, mapy do celów projektowych, inwentaryzacja budynku, inwentaryzacja przyłącza (woda, prąd, gaz, kanalizacja), inwentaryzacja budynku z przyłączami, tyczenie budynku (do 8 narożników) czy wytyczenie przyłącza.

 

Podstawą działania firmy geodezja Łódź kontakt z Klientem i natychmiastowa reakcja na wszelkie uwagi i prośby kierowane przez Państwa. By efekty pracy były jak najdoskonalsze każdy z pracowników geodeta Łódź polega na swoim doświadczeniu zawodowym, profesjonalizmie i kompetencjach. Zaletą naszych usług jest terminowość i krótki czas oczekiwania na ich zrealizowanie, co gwarantuje Państwa satysfakcję i zadowolenie.

 
Jako że podstawą owocnej współpracy jest kontakt, zachęcamy Państwa do odwiedzenia siedziby naszej firmy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Nowopolskiej 13, m.13, bl.113b, kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 502-581-189 lub mailowego na adres: biuro@emgeo.org

 
Zachęcamy do współpracy z firmą EM-GEO, która swój sukces opiera na uczciwości. Zadowolony z naszych usług Klient jest najlepszą reklamą prowadzonych przez nas prac oraz dowodem na nasze wysokie umiejętności o których będą się mogli Państwo przekonać.

Banfieldlocura.com
This domain has expired. If you owned this domain, contact your domain registration
service provider for further assistance. If you need help identifying your provider, visit
http://tucowsdomains.com