Kontakt

 

 

 

Dane kontaktowe

  • Adres: 91-716 Łódź, Nowopolska 13 m. 13 bl. 113b

  • Telefon: 502-581-189

  • Email: biuro@emgeo.org

 

Masz jakieś pytania?

Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Twoje imię (required)

Twój Email (required)

Temat

Twoja Wiadomość

 

 

Firma EM-GEO z przyjemnością realizuje Państwa plany w zakresie usług geodezyjnych. Swoją działalność opieramy na współpracy z Klientami na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego, tak aby zasięg naszej pracy rozszerzyć w najwyższym możliwym stopniu.

 

Geodezja Łódź

Sukces naszej firmy zależy w dużej mierze od wysoko wyspecjalizowanej kadry, składającej się z doświadczonych i młodych fachowców-  geodeta Łódź, Każdy z naszych pracowników posiada wysokie umiejętności pracy, a ich cechą wspólną jest zaangażowanie, fachowość oraz indywidualne podejście do Klienta.

 
Pomocne w usługach pełnionych przez naszą firmę geodezja Łódź są nowoczesne sprzęty którymi się posługujemy oraz wysoka technologia stosowana we wszystkich projektach.

 
Do zakresu naszych kompetencji należy przede wszystkim: geodezyjna obsługa inwestycji, inwentaryzacje po wykonawcze, tyczenie obiektów budowlanych, mapy do celów projektowych, inwentaryzacja budynku, inwentaryzacja przyłącza (woda, prąd, gaz, kanalizacja), inwentaryzacja budynku z przyłączami, tyczenie budynku (do 8 narożników) czy wytyczenie przyłącza.

 

Podstawą działania firmy geodezja Łódź kontakt z Klientem i natychmiastowa reakcja na wszelkie uwagi i prośby kierowane przez Państwa. By efekty pracy były jak najdoskonalsze każdy z pracowników geodeta Łódź polega na swoim doświadczeniu zawodowym, profesjonalizmie i kompetencjach. Zaletą naszych usług jest terminowość i krótki czas oczekiwania na ich zrealizowanie, co gwarantuje Państwa satysfakcję i zadowolenie.

 
Jako że podstawą owocnej współpracy jest kontakt, zachęcamy Państwa do odwiedzenia siedziby naszej firmy mieszczącej się w Łodzi na ulicy Nowopolskiej 13, m.13, bl.113b, kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 502-581-189 lub mailowego na adres: biuro@emgeo.org

 
Zachęcamy do współpracy z firmą EM-GEO, która swój sukces opiera na uczciwości. Zadowolony z naszych usług Klient jest najlepszą reklamą prowadzonych przez nas prac oraz dowodem na nasze wysokie umiejętności o których będą się mogli Państwo przekonać.